LETNJI BEBI BUM U VRANJSKOM PORODILIŠTU: U julu rođeno 87 beba
Od početka godine u vranjskom Porodilištu rođeno je 665 beba, pokazuju podaci vranjskog Zdravstvenog centra.

Foto: M. Anđela
U istom periodu prošle godine rođeno je više beba, tačnije 702 pokazuje uporedna statistika.
Jula, u najtoplijem mesecu u ovoj godini, dok čak 86 majki je donelo na svet ukupno 87 beba.
Od početka jula do danas, prema podacima vranjskog zdravstvenog centra rođeno je 87 beba. Pčinjski okrug je bogatiji za 40 devojčica i 47 dečaka. Jedna mama rodila je blizance, dečaka i devojčicu.

"NA STOLU SU RATNI PREDLOZI, BRISEL HOĆE RAT!" Orban se hitno javio iz Kopenhagena
MAĐARSKI premijer Viktor Orban naveo je iz Kopenhagena, gde učestvuje na samitu Evropske političke zajednice, da je situacija ozbiljna i da se na stolu nalaze, "otvoreni, ratno orijentisani predlozi".
02. 10. 2025. u 08:59

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

VEDRANA OGORČENA: "Pilić je bio hrišćanin! Sramota za Split, samo mrtav Pilić može biti - veliki Pilić"
HRVATSKI teniski as Nikola Pilić preminuo je u 87. godini života u Rijeci, a sahranjen je proteklog vikenda u Opatiji, gradu u kojem je proveo poslednje dane života.
02. 10. 2025. u 07:20
Komentari (0)