VANDALIZAM U VRANJU: Vandali oštetili javnu rasvetu u gradskom parku
U noći između devetog i desetog septembra došlo je do uništavanja javne svojine u Gradskom parku, konkretno rasvete.
Foto: J.S.
Kako je potvrđeno iz preduzeča „Urbanizam i izgradnja grada Vranja“ tom prilikom je uništena javna rasveta oko spomenika Bori Stankoviću, tačnije podne lampe, koje pored osnovne funkcije osvetljenja, ima i ulogu u ukrašavanju samog eksterijera.
Iz ovog preduzeća poručuju da rade na otklanjanju štete ,osuđuju vandalski čin i apeluju na građane grada Vranja da se savesno i odgovorno odnose prema javnim dobrima.
Preporučujemo
ZA CRKVE 11 MILIONA DINARA: U Paraćinu u toku javni konkurs za dodelu sredstava
22. 06. 2026. u 13:35
U SMEDEREVU OVE SREDE OPET PROVERA SIRENA: Zvuk za vazdušnu opasnost u 10 časova
22. 06. 2026. u 13:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NOVI STRAVIČNI DETALjI SMRTI MARIJE (21): Dok ležala nepomična, radnik povukao jeziv potez koji je šokirao sve (VIDEO)
Smrt Marije (21) nakon bandži skoka u Brazilu dobila je novi obrt pošto svedok tvrdi da je zaposleni uklonio njenu GoPro kameru sa mesta nesreće.
16. 06. 2026. u 12:22
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
TEŠKA BORBA ZA ŽIVOT NAŠEG SLAVNOG MUZIČARA: "Rak mi grize kosti, proširio se na celo telo, molim vas - pomozite da preživim"
"MOLIM vas, vratite mi onu dobrotu koju sam godinama delio sa vama, donirajte odmah i pomozite mi da preživim."
20. 06. 2026. u 16:23
Komentari (0)