80.000 DINARA ZA STUDENTE: Opština Plandište dodelila stipendije najuspešnijima

OPŠTINA Plandište, koja spada u red najsiromašnijih u Srbiji, godinama izdvaja velika sredstva za podršku najboljim učenicima i studentima.

80.000 ДИНАРА ЗА СТУДЕНТЕ: Општина Пландиште доделила стипендије најуспешнијима

Foto: Opština Plandište

Sada su jednokratnim stipendijama, u iznosu od 80.000 dinara, nagradili 29 studenata, čiji je prosek ocena tokom školovanja bio iznad 8,5.

Među njima je 25 studenata osnovnih studija, troje master studija, a jedan je doktorand.

Za te namene iz svog skromnog budžeta lokalna samouprava je izdvojila 2,3 miliona dinara.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

USPEŠNA SARADNJA KSV I FONDACIJE MERIDIAN: Finansijska injekcija za klubove sa područja Pokrajine