TOMIN ŠEŠIR MILORADU MILIĆEVIĆU: U toku 14. Samit fotografa bivše Jugoslavije

Игор Митић
Igor Mitić

11. 10. 2024. u 14:06

U Leskovcu je u toku 14. Samit fotografa sa prostora bivše Jugoslavije koji je okupio više od 70 fotografa iz zemlje i regiona.

ТОМИН ШЕШИР МИЛОРАДУ МИЛИЋЕВИЋУ: У току 14. Самит фотографа бивше Југославије

foto: GU Leskovac

Ovogodišnja nagrada „Tomin šešir“, za doprinos razvoju fotografije u regionu, pripala je Miloradu Milićeviću čiju će izložbu publika moći da poseti u galeriji Leskovačkog kulturnog centra, koji organizuje ovu manifestacije u saradnji sa Foto klubom Leskovac, a pod pokroviteljstvom lokalne samouprave.

Samit će trajati do 13. oktobra, a pred publikom će biti i dve kolektivne izložbe, prošlogodišnjih i ovogodišnjih učesnika, kao i postavka „Sećanja“, posvećena proslavljenom fotografu Tomislavu Peterneku.

Učesnici će fotografisati lepote Vlasinskog jezera, a biće promovisana fotomonografija „Božanstvena svetlost“ Vojislava Vukovića.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DIRLJIVO: Objavljena Halidova prepiska sa direktorom klinike (FOTO)

DIRLjIVO: Objavljena Halidova prepiska sa direktorom klinike (FOTO)

PEVAČ Halid Bešlić oporavlja se nakon što je završio u bolnici zbog zdravstvenih problema. Vest o njegovoj bolesti zabrinula je mnoge obožavaoce i estradne ličnosti, među kojima je Halid cenjen i omiljen, a sada se oglasio i zastupnik u NSRS i direktor Univerzitetskog-kliničkog centra RS Vlado Đajić.

19. 09. 2025. u 15:33

Komentari (0)

OVO JE ANDREJ POPOVIĆ: Priča o njemu i uspesima koje postiže je neverovatna (VIDEO)