„NOĆ BIBLIOTEKA“ U VRŠCU: Glumci NP „Sterija“ čitaće stihove Branka Radičevića
GRADSKA biblioteka Vršac učestvovaće u manifestaciji „Noć biblioteka“, koju po prvi put organizuje Ministarstvo kulture i to pod sloganom „U zagrljaju pesništva“.

Foto: J.J.Baljak
U petak, 6. decembra, s početkom u 19 časova – kada će sve javne biblioteke u Srbiji otvoriti svoja vrsta za posetioce – u Vršcu će biti priređeno veče posvećeno obeležavanju 200 godina od rođenja pesnika Branka Radičevića.
Njegove stihove javno će čitati glumci Narodnog pozorišta „Sterija“ iz Vršca: Ivan Đorđević, Srđan Radivojević, Jovana Andrejević Grujić, Monika Boldovina Bugle, Tamara Tamči Toskić i Korina Troća.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*

DODIK ŽESTOKO UDARIO NA STANIVUKOVIĆA: Dokle ćeš biti poltron najgore vrste?
PREDSEDNIK Milorad Dodik upitao je danas gradonačelnika Banjaluke Draška Stanivukovića "dokle će biti poltron najgore vrste koji se svakodnevno dodvorava Sarajevu, a optužuje Republiku Srpsku".
21. 08. 2025. u 19:40

"SRAM VAS BILO ZA SVE ŠTO RADITE" Vučić sa prezirom odgovorio Žaklini Tatalović na dobacivanja i upadice
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na upadice i dobacivanja novinarki N1 Žaklini Tatalović.
17. 08. 2025. u 14:28

GLADNI MEDVED NAPRAVIO HAOS: Raskopao grobove na pravoslavnom groblju u potrazi za hranom
NAKON sve češćih slučajeva da medvedi u Crnoj Gori dolaze do naseljenih mesta, gde napadaju pčelinjake i stoku, meštane sela Donji Unač u oblasti Pive iznenadio je medved koji je u potrazi za hranom pokušao da raskopa grobove, javlja Radio-televizija Crne Gore (RTCG).
25. 08. 2025. u 11:24
Komentari (0)