U ZNAK SOLIDARNOSTI SA PORODICAMA NASTRADALIH U NOVOM SADU: Opština Temerin otkazala koncerte u okviru manifestacije „Zimske čarolije“
OPŠTINA Temerin donela je odluku da otkaže sve koncerte planirane u okviru manifestacije „Zimske čarloije“, a zbog nesreće na Železničkoj stanici u Novom Sadu.

FOTO:Lj.P.
Na ovaj korak dolučili su se, kako navode, u znak solidarnosti sa porodicama poginulih u nesreći na Železničkoj stanici.
- Zbog tragedije u Novom Sadu koja se dogodila 1. novembra ove godine, svi koncerti zakazani tokom manifestacije “Zimske čarolije” se otkazuju – navode u opštini Temerin.
Opredeljena sredstva u iznosu od milion dinara, biće preusmerena na finansiranje subvencija u vidu energetskih vaučera namenjenih sugrađanima čiji ukupan prihod po članu domaćinstva ne prelazi iznos od 30 hiljada dinara, kao i energetski ugroženih kupaca.
Manifestacija “Zimske čarolije” počeće 22. decembra, tradicionalnim otvaranjem klizališta u centru Temerina.
- Davanja u iznosu od milion dinara odlučili smo da preusmerimo onima kojima je u ovom trenutku to najpotrebnije, finansiranjem energetskih vaučera, našim sugrađanima koji ostvaruju pravo na njih – navode u opštini Temerin.

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)