DANAS ISTIČE ROK: U Paraćinu privedeno kraju prijavljivanje za „Svetosavski pesnički maraton“
ZA jubilarnu pesničku manifestaciju „Svetosavski maraton“ koja se održava u Paraćinu povodom obeležavanja velikog pravoslavnog praznika Svetog Save, večeras se završava prijavljivanje učesnika.

Foto: Z. Rašić
Ovo prestižno takmičenje pesnika i klubova iz svih krajeva Srbije biće održano u subotu trideseti put od 14 sati u galeriji Kulturnog centra.
Veliki broj stvaralaca već je prijavio učešće Književnom klubu „Mirko Banjević“, koji je organizator ove takmičarske svetkovine u čast Svetog Save.
REGISTRUJ SE I ČEKA TE 5 DANA BONUSA - BEZ RIZIKA!
Tačan broj prijavljenih znaće se sutra.

ŠOK OTKRIĆE, EVO KO VODI OBOJENU REVOLUCIJU U SRBIJI! Vučićević razotkrio blokadersko-kriminalnu hobotnicu, u sve umešan rektor Đokić!
GLAVNI urednik Informer TV Dragan J. Vučićević otkrio je šokantne podatke o medijsko-političkoj, blokaderskoj kriminalnoj hobotnici koja se krije iza pokušaja izazivanja građanskog rata u Srbiji.
20. 07. 2025. u 15:05

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)