ŽENSKI FUDBALSKI KLUB „JAGODINA“ NAJUSPEŠNIJI: Fudbalski savez Jagodine nagradio najbolje
ŽENSKI fudbalski klub „Jagodina“ proglašen je za najuspešniji u prošloj godini na svečanoj sednici Fudbalskog saveza grada Jagodina.

Foto:Z.Gligorijević
Marija Vulović, trener ŽFK „Jagodina“ rekla je da je njihov klub zauzeo treće mesto na tabeli u Prvoj ligi Srbije i da ih od drugog mesta deli samo bod.
-Nagrada nam daje veliki „vetar u leđa“. Potrudićemo se da budemo drugi. Igramo baraž za Super ligu – dodala je Marija Vulović.
Plaketa za najuspešnijeg trenera dodeljena je Lazaru Laziću, treneru mlađe kategorije Gradskog fudbalskog kluba Jagodina. On je ocenio da je prošla godina bila veoma uspešna za mlađu generaciju petlića koja je uspela da osvoji prvo mesto u Regionu istočne Srbije, odbranili su titulu u Mini maksi ligi, a veliki broj dečaka koji je prešao u stariju kategoriju, nosioci su igre sa starijima od sebe.
Najuspešniji fudbalski sudija je Stevan Milošević, koji je postao član Srpske lige.

"NA STOLU SU RATNI PREDLOZI, BRISEL HOĆE RAT!" Orban se hitno javio iz Kopenhagena
MAĐARSKI premijer Viktor Orban naveo je iz Kopenhagena, gde učestvuje na samitu Evropske političke zajednice, da je situacija ozbiljna i da se na stolu nalaze, "otvoreni, ratno orijentisani predlozi".
02. 10. 2025. u 08:59

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

"ISTINA JE - BILA SAM S NjIM" Milica Pavlović priznala za vezu: "Ne znam što sam to krila"
"KADA volim, dajem se bezuslovno. Tada samo treba da mi verujete, ništa drugo. Samo poverenje nemojte da mi izigrate, sve ostalo može. I ja partneru verujem isto tako i onda nećemo imati problem, ali ako se usudi da mi izigra poverenje, to je kraj, u stanju sam da se okrenem i da se pravim da ga nikada poznavala nisam."
03. 10. 2025. u 21:02
Komentari (0)