BROJNE ULICE SUTRA BEZ STRUJE: U Paraćinu i dalje radovi na mreži

Зорана Рашић
Zorana Rašić

26. 02. 2025. u 11:50

U NASTAVKU planskih isključenja struje ove sedmice, skoro svi delovi Paraćina sutra će u određenim dobima dana ostajati izvesno vreme bez električne energije.

БРОЈНЕ УЛИЦЕ СУТРА БЕЗ СТРУЈЕ: У Параћину  и даље радови на мрежи

Foto: Z. Rašić

Kako je najavljeno iz nadležne Elektrodistribucije, od 8 časova bez struje će biti domaćinstva u Striži i Plani, od 10 u Tekiji i u naselju Gloždak - ulice Carice Milice, Svete Petke, Sopoćanska i Ljeviška.  

Od 12 časova na redu su ulice Majora Marka, Vladike Nikolaja Velimirovića, kao i zgrade Opštine i Suda, te delovi ulica Vojvode Putnika, Radeta Nikolića Pikule, Radeta Končara, Timočke i Vojvode Stepe.

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

SVET JE ZAPANJEN! Niko ne može da veruje šta je Rus uradio u Srbiji! (VIDEO)