GRADI SE NOVA SAOBRAĆAJNICA: Radovi u Novoj zoni privređivanja (FOTO)
Radovi na saobraćajnici, dužine 470 metara, u Novoj zoni privređivanja u Svilajncu u punom su jeku.

Foto:SO Svilajnac
Predsednik opštine Svilajnac Predrag Milanović, koji je obišao radove, kaže da su sredstva obezbeđenja, na konkurus, zahvaljujući Ministarstvu privrede.
-Uradićemo kompletno novu ulicu, uključujući vodovodnu i kanalizacionu mrežu i kišnu kanalizaciju, kao i rasvetu i trotoare. Očekujemo sredstva od još jednog konkursa, čime bi Nova zona privređivanja bila kompletno infrastrukturno opremljena – dodaje Milanović.
Dve industrijske zone u Svilajncu čine stub opštine. Svilajnčani očekuju i nove investitore, jer imaju sve neophodne uslove za uspešno poslovanje.

PITANjE JE DANA KADA ĆE OTVORENO DA UBIJAJU NA ULICI Vučić: Zemlja nam je u velikoj opasnosti, banda vlada ulicama! Pobedićemo ovo zlo zajedno
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se naciji iz Palate Srbija posle četiri dana uzastopnog blokaderskog divljanja i napada na objekte, policiju i građane. Poručio je da je pitanje dana kada će blokaderi da otvoreno ubijaju na ulici, jer im je samo to preostalo. Rekao je da će se u narednim danima činiti da se država povukla, a onda će pokazati svu svoju odlučnost i iskoristiti sva sredstva na raspolaganju da se vrati poredak i mir u zemlju. Sa narodom i građanima zajedno, pobedićemo ovo zlo, poručio je Vučić.
17. 08. 2025. u 12:14 >> 12:44

"SRAM VAS BILO ZA SVE ŠTO RADITE" Vučić sa prezirom odgovorio Žaklini Tatalović na dobacivanja i upadice
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na upadice i dobacivanja novinarki N1 Žaklini Tatalović.
17. 08. 2025. u 14:28

RAZVOD ANI TEŠKO PAO: Jedna fotografija je dokaz koliko PATI
NEKADAŠNjA teniserka Ana Ivanović, uhvaćena je na plaži u opuštenom izdanju, ali ono što je svima zapalo za oko jeste izbor knjige koju je držala u rukama.
18. 08. 2025. u 07:20
Komentari (0)