LEKARI OPŠTE PRAKSE IZ AMBULANTE U VETERNIKU SE SELE U SUSEDNE OBJEKTE: Od ponedeljka, 16. juna , zbog renoviranja Službe opšte medicine
ZBOG renoviranja prostorija Opšte medicine, ambulante u Veterniku, od ponedeljka, 16. juna, lekari iz naveden službe, biće raspoređeni u susedne objekte.

Foto Nezavisne novine
Očekuje se radovi budu završeni za dva meseca. Informacije o povratku lekara u ambulantu Veternik biće blagovremeno objavljene. Pacijenti pregled kod izabranog lekara mogu zakazati pozivom Kol centra Doma zdravlja Novi Sad, broj 021 4879 000 ili pozivom broja izabranog lekara sa trenutnog rasporeda. U slučaju odsustva (godišnjeg odmora) izabranog lekara, pregled je moguće zakazati kod drugog lekara u istoj ambulanti sa trenutnog rasporeda.

DODIK ŽESTOKO UDARIO NA STANIVUKOVIĆA: Dokle ćeš biti poltron najgore vrste?
PREDSEDNIK Milorad Dodik upitao je danas gradonačelnika Banjaluke Draška Stanivukovića "dokle će biti poltron najgore vrste koji se svakodnevno dodvorava Sarajevu, a optužuje Republiku Srpsku".
21. 08. 2025. u 19:40

"SRAM VAS BILO ZA SVE ŠTO RADITE" Vučić sa prezirom odgovorio Žaklini Tatalović na dobacivanja i upadice
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na upadice i dobacivanja novinarki N1 Žaklini Tatalović.
17. 08. 2025. u 14:28

Da li je ona najzgodnija voditeljka na RTS-u? Objavila fotke u bikiniju sa plaže
VODITELjKA Dragana Kosjerina privlači pažnju svojim atraktivnim izgledom gde god se pojavi.
22. 08. 2025. u 13:24
Komentari (0)