NA OKUPU 32 FOTOGRAFA: U Paraćinu od petka izložba Foto-kino kluba
AKTUELNU postavku fotografija Slađane Pantelić iz Novog Sada u paraćinskom Kulturnom centru zameniće u petak, 20. juna, tradicionalna 22. Izložba umetničke fotografije „Paraćin 2025“.
Foto: Z. Rašić
Kako je najavila predsednica ovog foto-udruženja Maja Stošić, posetioci će imati priliku da pogledaju 64 fotografije 32 autora, od kojih je 25 članova paraćinskog kluba, dok su preostalih sedmoro gosti iz drugih gradova, odnosno klubova sa kojima Paraćinci sarađuju.
Ovo je druga izložba FKK „Paraćin“ u okviru Meseca fotografije koji ovaj klub obeležava svakog proleća u maju, odnosno junu.
Tradicionalna izložba je organizovana u saradnji sa tamošnjim Kulturnim centrom, a otvaranje je u 19 sati.
Preporučujemo
VEĆ PRIJAVLjENO VIŠE OD 500 TRKAČA: Jagodinski polumaraton biće održan 5. aprila
17. 03. 2026. u 14:12
POSKUPELI VODA I SMEĆE: Odbornici „aminovali“ veće cene komunalija u Kraljevu
17. 03. 2026. u 10:59
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)