BUKNUO POŽAR KOD VLADIČINOG HANA: Nema povređenih, vatrogasci brzo obuzdali vatru
U selu Lepenica kod Vladičinog Hana izbio je požar, na površini od oko 20 ari, izgorela je vatra i suvo rastinje.
FOTO: Novosti
Pođar je izbio u neposrednoj blizini stambenog objekta. Postoji mogućnost da je vatra buknula jer su radnici u blizini kuće izvodili radove vareći metalne konstrukcije.
Vatrogasne službe su uz svesrdnu pomoć meštana obuzdale vatru za oko sat vremena, tako da na sreću nije bilo većih posledica.
Preporučujemo
MAJA GOJKOVIĆ POSETILA MUZEJ VOJVODINE: Podsećanje na slavne dane srpske istorije
11. 02. 2026. u 16:05
HOLOKAUST I KULTURA SEĆANjA: Gradonačelnica Smedereva ugostila dr Leu Ganor
11. 02. 2026. u 15:11
PRE MASAKRA U ŠKOLI UBIO MAJKU, BRATA I SESTRU: Novi detalji jezivog zločina u Kanadi
ZAMENIK komesara Kraljevske kanadske konjice (RCMP) za Britansku Kolumbiju Dvejn Mekdonald izjavio je da je do pucnjave u srednjoj školi u Tambler Ridžu, u kojoj je prema poslednjim podacima, poginulo 10 osoba, došlo u utorak oko 13.20 po lokalnom vremenu i da je policija po dolasku zatekla osumnjičenog mrtvog u školi.
12. 02. 2026. u 07:29
VAKCINA PROTIV RAKA STIŽE U SRBIJU: Dobijamo je odmah posle Rusa, evo kada će je primiti naši pacijenti
MINISTAR bez portfelja zadužen za oblast međunarodne ekonomske saradnje Nenad Popović izjavio je danas da će u maju prvi pacijenti u Rusiji primiti vakcinu protiv raka, a da će pacijenti iz Srbije biti prvi koji će odmah posle ruskih, krajem godine, primiti tu vakcinu.
12. 02. 2026. u 09:41
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)