„DIJALOG U TONOVIMA“: Koncert klasične muzike u vrnjačkom Zamku kulture
U organizaciji Kulturnog centra Vrnjačka Banja, u ovdašnjem Zamku kulture 4. oktobra, sa početkom u 12 sati, biće održan koncert klasične muzike pijanistkinje Sanje Četrović pod nazivom „Susret romantizma i savremenog – dijalog u tonovima“.
KC Vrnjačka Banja
Kako je najavljeno, ovom prilikom publika će moći da uživa u delima Šopena, Rozenblata, Predolca, Raičkovića i Bramsa, a ulaz na koncert je besplatan.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)