U BOGOSAVCU KOD ŠAPCA: Ubio ženu, pa pobegao!
ŠABAČKA policija stavila je lisice na ruke Ž.S.(76) iz Bogosavca, nadomak Šapca, koji je osumnjičen da je učinio krivična dela teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja i nepružanje pomoći licu povređenom u saobraćajnoj nezgodi.
Foto:V.Mitrić
Sumnje se da je, juče, u mestu Bogosavac kod Šapca, upravljajući teretnim vozilom, udario šezdesetogodišnju ženu, a potom se udaljio sa mesta saobraćajne nezgode.
- Žena je preminula na licu mesta, a policija je osumnjičenog ubrzo pronašla i uhapsila -kažu u policiji.
Ž. S. je priveden osnovnom javnom tužilaštvu u Šapcu, gde će biti doneta odluka o daljem toku postupka
Preporučujemo
PREMINULA MIRJANA TOMAŠEVIĆ: Dirljiv oproštaj kolega iz gradske Biblioteke u Vranju
30. 06. 2026. u 21:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)