RADOVI NA GASOVODU: Sutra bez isporuke gasa od 8 do 23 sata
POŽAREVAC – U četvrtak, 6. novembra, zbog neophodnih radova na izmeštanju deonice distributivnog gasovoda u Požarevcu, na stacionaži osnovne trase brze saobraćajnice, doći će do kratkotrajnog prekida u isporuci prirodnog gasa.
D.N.
Iz JP „Srbijagas“ Novi Sad saopštili su da će prekid trajati u periodu od 8 do 23 sata. Tada će bez redovne isporuke prirodnog gasa ostati potrošači široke potrošnje na distributivnom sistemu JP „Srbijagas“ na sledećim lokacijama: Industrijska zona, Busije, Tulba, Ljubičevo, Bratinac i Brežane.
Preporučujemo
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)