KARATE TURNIR „TEMNIĆ KUP“: Medalje za Ćupričane i Paraćince
U VARVARINU je minulog vikenda održan karate turnir „Temnić kup“ na kom su dva pomoravska kluba, KK „Knez Lazar“ iz Ćuprije i paraćinska „Crnica“ osvojili pregršt odličja.
Foto: Fejsbuk/KK Knez Lazar Ćuprija
Viktorija i Isodora Ristov osvojile su prva mesta i zlatne medalje u katama u apsolutnoj kategoriji, dok je Ognjen Jovanović bio najbolji u svojoj kategoriji.
Četiri druga mesta ćuprijskom klubu doneli su Helena Petković, Elna Jovanović, Kasija Konovska i Petar Stoimenov. Dve bronzane medalje i treća mesta zavredeli su Luna i Andrija Simonović.
Najbolja u borbama bila je Ljubica Mitrović, osvojivši zlatno odličje.
Foto: Fejsbuk/KK Crnica
Odličan rezultat na „Temnić kupu“ imali su i karatisti „Crnice“ koji su u Paraćin doneli pet medalja.
Zlatom su se okitili Alen Stojadinović i Vanja Veljković, srebrom Kruna Miković i Pavle Petrović, dok je bronzanu medalju osvojio Maksim Milojković.
Preporučujemo
DEO ŠKOLSKOG PLAFONA PAO NA UČENIKA: Incident u Kikindi, povređen gimnazijalac
05. 06. 2026. u 22:28
RONIOCI ČISTE ŠLjUNKARU: Akcija „Volim reku, a ti?“ u subotu i u Beloj Crkvi
05. 06. 2026. u 18:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN GUBI KRIM? U toku je "duboka operacija" - Ukrajina izvodi brz povratak poluostrva nakon 12 godina
ZAPADNI mediji i stručnjaci danima unazad predviđaju da bi se poluostrvo Krim moglo vratiti pod ukrajinsku kontrolu, jer je Ukrajina prekinula ruske linije snabdevanja.
06. 06. 2026. u 08:59 >> 08:59
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)