ZA CRKVE 11 MILIONA DINARA: U Paraćinu u toku javni konkurs za dodelu sredstava
U OPŠTINI Paraćin u toku je javni konkurs za dodelu sredstava namenjenih projektima crkava i tradicionalnih verskih zajednica koji se finansiraju i sufinansiraju iz budžeta te lokalne smaouprave.
Foto: Z. Rašić
Ove godine za tu namenu opredeljeno je 11 miliona dinara, a sredstva se mogu iskoristiti za izgradnju, održavanje i obnovu crkvenih i verskih objekata na teritoriji opštine Paraćin.
Konkurs je otvoren 15 dana od dana objavljivanja na zvaničnoj internet strani opštine Paraćin.
Kompletna konkursna dokumentacija se dostavlja u zatvorenoj koverti, a prijave se predaju na šalteru br. 8. Jedinstvenog upravnog mesta Opštine Paraćin ili poštom.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Tri dana do zatvaranja prijava za Trail Race Kopaonik i Tri strane Kopaonika
13. 07. 2026. u 16:17
VRŠAC NA LESKOVAČKOM KARNEVALU: Razmenjivali osmehe, prijateljstva i iskustva (FOTO)
13. 07. 2026. u 15:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)