OTVOREN GLAVNI ULAZ U ZGRADU UPRAVE: Sanirana šteta nastala tokom protesta u Kragujevcu
POSLE sanacije štete nastale tokom nasilnih protesta početkom ovog meseca ispred zgrade Skupštine grada, ponovo je otvoren glavni ulaz u zgradu gradske uprave.

Novosti
Za neophodne poslove u zgradi gradske uprave, građani su od 8. jula koristili sporedni ulaz.
Da podsetimo, tokom protesta naneta je i znatna materijalna šteta i na zgradi ovdašnje Policijske uprave, polomljeni prozori, uništena oprema u dežurnoj službi, oštećena službena vozila.
Preporučujemo

PRITVOR TROJICI MALOLETNIKA: Nasrnuli na zgradu gradske uprave i policije
14. 07. 2020. u 17:44

RUDNIČKO-TAKOVSKI KRAJ: Još šestoro zaraženih virusom korona
12. 07. 2020. u 13:20 >> 13:20

EKSPLOZIJE ŠIROM UKRAJINE: Rusi žestoko udarili na Dnjepar i Harkov, Kijevom zavijaju sirene (FOTO/VIDEO)
U KIJEVU i nizu ukrajinskih regiona proglašena je vazdušna pretnja od udara ruskih balističkih raketa, saopšteno je danas iz Vazduhoplovnih snaga ukrajinske vojske. Rusi su dronovima silovito udarili na Harkov i Dnjepar, ima mrtvih i povređenih.
30. 09. 2025. u 18:36

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)