POTVRĆENO DEVET NOVIH SLUČAJEVA: Epidemiološka situacija na teritoriji Kraljeva
OD ukupno 62 uzorka sa teritorije Kraljeva koji su testirani u laboratoriji ovdašnjeg Veterinarskog specijalističkog instituta, devet je pozitivno na kovid-19.

Foto: G. Šljivić
Ovo je danas, na osnovu informacija iz kraljevačkog Zavoda za javno zdravlje za 24. jul, saopštio Gradski štab za vanredne situacije.
Od početka epidemije, u gradu na Ibru zvanično je evidentirano 1.044 slučajeva infekcije, od kojih 983 od 17. juna.
U kraljevačkoj Opštoj bolnici „Studenica” od posledica kovid-19 u petak je preminula jedna osoba. Bitku sa korona virusom od početka epidemije do sada je izgubilo 25 Kraljevčana, od kojih 22 od 17. juna u drugom naletu infekcije
Preporučujemo

LEKARI DESETKOVANI: Vanredna situacija proglašena u još jednoj opštini u Srbiji
25. 07. 2020. u 15:10

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)