KORONA U U SREDNJEM BANATU: Broj obolelih u odnosu na juče za jedan veći, ukupno 269

NA području Srednjobanatskog okruga, koji osim zrenjaninske, obuhvata opštine Nova Crnja, Novi Bečej, Sečanj i Žitošte, u periodu od 10. juna, od virusa Covid 19 obolelo je ukupno 269 lica, a najveći broj je sa teritorije grada Zrenjanina, ukupno 214 i to 149 iz samog grada i 65 iz naseljenih mesta u okolini.

КОРОНА У У СРЕДЊЕМ БАНАТУ: Број оболелих у односу на јуче за један већи, укупно 269

foto: Grad Zrenjanin

Prema podacima Zavoda za javno zdravlje u Zrenjaninu, broj obolelih u opštini Žitište je 19, u Novoj Crnji 14, u Novom Bečeju 12, dok je najmanje zaraženih u opštini Sečanj, ukupno 10.

Na bolničkom lečenju nalazi se 37 lica obolelih od kovida, a u kućnoj izolaciji još 76 lica. Na lečenju su 103 lica, a izlečeno je 133 pacijenata, dok je PSR testom, testirano ukupno 3.265 lica.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

VELIKI USPEH AUSTRALIJE: Prošla je dalje kao druga iz grupe D, Paragvaj će strepeti za mesto u šesnaestini finala SP