EPIDEMIJA - Braničevski okrug: Još troje obolelo, ukupno ih je 594
NAJVIŠE obolelih i dalje ima Požarevac - 291, a najmanje ih je u opštini Malo Crniće – ukupno deset.
Foto D.N.
Na području Braničevskog okruga registrovana su još tri pacijenta zaražena Kovidom 19 – po jedan u Požarevcu, Žagubici i Kučevu, pa sada ukupan broj obolelih u ovom okrugu, od početka epidemije, iznosi 594.
Od toga, najviše ih je u Požarevcu – 291, a zatim u Petrovcu na Mlavi - 177. U Velikom Gradištu zaraženo je 40 lica, u Kučevu 34, u Žabarima 17, u Golupcu 14, u Žagubici 11 i u Malom Crniću 10. Do sada je u Braničevskom okrugu preminulo osam lica, koja su bila sa područja grada Požarevca i opština Veliko Gradište, Žabari i Petrovac na Mlavi.
Od početka epidemije, u ovom okrugu obavljena su ukupno 7.284 testiranja.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)