OD 1. SEPTEMBRA U VRTIĆ SAMO SA POTVRDOM: Ako hoćete da vam dete ide u vrtić morate da imate ovaj papir
U SMEDEREVSKE vrtiće mališani od utorka mogu samo s potvrdom da su oba roditelja radno angažovana u sedištu poslodavca.

Foto: Novosti arhiva
Iako je vanredna situacija ukinuta 27.avgusta, i da se epdimiološka situacija smiruje, Gradski štab za vanredne situacije naložio je predškolskoj ustanovi „Naša radost“ pooštrene mere. To znači da roditelji koji nisu zaposleni, i ne rade u sedištu poslodavca, decu neće do daljnjeg moći da vode u obdanište. Isto važi i za predškolce.
Za četvoročasovne programe gde su grupe veće od 15-oro dece, primeniće se model po osnovu koga bi se deca podelila u dve grupe koje dolaze naizmenično- prva grupa ponedeljkom, sredom i petkom, a druga utorkom i četvrtkom.
Iz Gradskog štaba obaveštavaju da će predškolska ustanova organizovati onlajn komunikaciju kao način pružanja podrške dobrobiti i učenju dece.

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)