KAMATU PLAĆAJU IZ BUDŽETA: Opština Knić pomaže poljoprivrednike
POLjOPRIVREDNICIMA koji kod poslovnih banaka uzmu kredit za nabavku repromaterijala, kupovinu stoke,mašina i opreme,uključujući i polovnu opremu, pripadajući kamatu u iznosu od 90 odsto finansiraće opštinska uprava.

Foto: Z. Jovanović
Za te namene u budžetu je opredeljeno dva miliona dinara.
Iz opštinske uprave su uputili i javni poziv bankama da dostave ponude, a uslov je da to budu namenski,kratkoročni krediti na 12 meseci u rasponu od 60.000 do najviše 300.000 dinara po gazdinstvu.
Preporučujemo

U BUDžETU PLANIRANO 30 MILIONA: Leskovac raspisao konkurs za podsticaje u poljoprivredi
14. 09. 2020. u 15:49

NADA U PARE EU: Sufinansiranje investicija u poljoprivredi u Bijeljini
25. 08. 2020. u 16:34

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)