U PETAK VELIKO GRADIŠTE BEZ STRUJE: U ovom periodu svi će biti isključeni sa elektromreže

U PETAK, 18. septembra, korisnici u Velikom Gradištu ostaće bez električne energije, zbog redovnog godišnjeg remonta.

У ПЕТАК ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ БЕЗ СТРУЈЕ: У овом периоду сви ће бити искључени са електромреже

Foto: D.N.

Fizička i pravna lica, sa elektromreže biće isključeni u periodu od 8 do 14 sati.


U slučaju loših vremenskih prilika, navedeni radovi mogu biti odloženi.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Otac Jovan: LJudi nisu imali dece dugo, posle molitve ovde bog ih je udostojio da dobiju potomstvo