POŽAR U CENTRU PIROTA: Izgoreo stan, stanare izvlačili kroz hodnike pune dima, dve osobe prevezene u bolnicu (FOTO)

В.Ћ.

19. 09. 2020. u 15:04

U POŽARU koji je danas izbio posle 11 sati u Jevrejskoj ulici, u centru grada, na drugom spratu višespratnice izgoreio je stan, a dve osobe su transportovane u pirotsku bolnicu kako bi im se pružila pomoć.

ПОЖАР У ЦЕНТРУ ПИРОТА: Изгорео стан, станаре извлачили кроз ходнике пуне дима, две особе превезене у болницу (ФОТО)

Foto: V.Ćirić

Kako nezvanično saznajemo, nije reč o težim povredama, a prava tragedija izbegnuta je požrtvovanom intervencijom više od 20 vatrogasaca sa sedam vatrogasnih vozila koji su uspeli da evakuišu iz zgrade stanare.

Deo stanara je prebačen u drugu lamelu zgrade, dok su deo stanara vatrogasci izvukli kroz hodnike pune dima.

Istraga koja će utvrditi kako je došlo do požara je u toku.

Foto: V.Ćirić

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Revolucija u transplantaciji kose