OD KOVIDA 19 OBOLELO JOŠ PET LICA: Od početka epidemije najviše obolelih registrovano je u Smederevu
PREMA podacima Zavoda za javno zdravlje Požarevac, na području Podunavskog okruga od Kovida 19 obolelo je još pet osoba.
Foto D. N.
Od toga, po dve su iz Smedereva i Velike Plane, a jedna je sa područja opštine Smederevska Palanka. Od početka epidemije, u Smederevu je obolelo 657 osoba, u Smederevskoj Palanci 346 i u Velikoj Plani 186. U Podunavskom okrugu do sada je testirano ukupno 9.169 lica.
Preporučujemo
UKINUTA VANREDNA SITUACIJA U PRIJEPOLjU: Epidemiološka situacija se popravila
21. 09. 2020. u 18:35
ĐERLEK O KORONI U SRBIJI: Situacija stabilnija, škole najbezbednija mesta za decu
17. 09. 2020. u 10:47
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)