NAGRADE LANI I GORANU: Priznanja sportistima iz Apatina
U SKUPŠTINI opštine Apatin zamenik predsednika opštine Radovan Đukić organizovao je danas prijem za ovdašnje sportiste, košarkašicu Lanu Marić i Gorana Ćopića, dobitnika zlatne medalje sa prvenstva Balkana u bodibildingu.

Foto J. Bekić
- Vaši uspesi su veoma važni i značajni za Apatin. Želimo da vam čestitamo i da vas nagradimo za ove uspehe, i pokažemo da cenimo vaš trud i rezultate - rekao je Đukić.
On je sportistima uručio i nagrade, vaučere od po 15.000 dinara za kupovinu sportske opreme. Nagrade su prema njegovim rečima simbolične, ali i dokaz da se njihovom radu i rezultatima posvećuje pažnja.Ćopić je već pet godina član reprezentacije Srbije i redovno osvaja medalje za našu zemlju.

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

GLUMICA I RANIJE IMALA PROBLEMA SA ZAKONOM? Burne reakcije Rusije na hapšenje Bikovićeve bivše, zahteva se STROGA kazna
LEPOTICA iz Sankt Peterburga, koja se proslavila dramom "Led", za oko nam je zapela zahvaljujući romansi sa partnerom iz pomenutog filma, popularnim srpskim glumcem koji je i u Rusiji izgradio zavidnu karijeru.
06. 09. 2025. u 11:32
Komentari (0)