NAGLI PAD BROJA ZARAŽENIH: Epidemija u Braničevskom okrugu

Д.Н.

03. 11. 2020. u 14:13

ZA razliku od prethodnih dana, kada je broj zaraženih iznosio 39, 29 i 37, u poslednja 24 sata infekcija Kovidom 19 ustanovljena je samo kod dva lica, po jedno u Požarevcu i Kučevu.

НАГЛИ ПАД БРОЈА ЗАРАЖЕНИХ: Епидемија у Браничевском округу

Foto: D. Novković

Od početka epidemije, najviše obolelih ima Požarevac – 432, a za njim sledi Petrovac na Mlavi - 218. U Velikom Gradištu zaraženo je 56 lica, u Kučevu 47, u Žagubici 26, u Žabarima 20, u Golupcu 18 i Malom Crniću 17.

Od početka epidemije, u Braničevskom okrugu od Kovida 19 obolela su ukupno 834 lica.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Revolucija u transplantaciji kose