KEJ OČIMA UMETNIKA: Pirotska Galerija "Čedomir Krstić" raspisala nagradni konkurs
GALERIJA "Čedomir Krstić" u Pirotu, raspisala je nagradni konkurs "Pirotski kej, lepota i inspiracija kroz godišnja doba".

Foto: V. Ćirić
Iz Galerije pozivaju umetnike da konkurišu svojim radovima na temu keja.
Mogu se priložiti foto, video, likovni i drugim obilicima, odnosno radovi umetničkog izražavanja i tehnike kao što su: kolaži grafike, akvareli, tempere .
Konkurs je otvoren do 12.decembra, a radove će ocenjivati Umetnička komisija.
Prvonagrađeni rad podrazumeva nagradu od 20.000 dinara, druga nagrada je 15.000, a treća 12.000 dinara.
Povodom ovog konkurska biće priređena i izložba radova, a jedan kandidat može da dostavi najviše tri rada.
Preporučujemo

POMOĆ OD ZEMLjAKA: Udruženje "Bosna - Sandžak" iz Turske dopremilo donaciju u Prijepolje
10. 11. 2020. u 07:12

PORODICE U ŠOKU NAKON ŠTO SU OTVORILE KOVČEGE SA TELIMA: Nove bizarnosti nakon pada aviona u Indiji
SIN žene koja je poginula u padu aviona kompanije Air India izjavio je za Bi-Bi-Si da su u kovčegu s telom njegove majke pronađeni i „drugi ostaci“.
23. 07. 2025. u 16:49

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

VELIKE DEVOJKE: Federerove ćerke više nisu male - lepe bliznakinje, vidite na koga liče (FOTO)
PORED njih dve, Rodžer Federer je otac dvojice dečaka - Lea i Lenija.
22. 07. 2025. u 17:19
Komentari (0)