84 NOVOOBOLELIH: Korona virus u srpskim sredinama na KiM
U SRPSKIM sredinama na Kosovu i Metohiji u poslednja 24 časa zabeležena su 84 slučaja novoobolelih od virusa korona dok je jedna osoba preminula.
Foto: EPA
Kako navode iz Kriznog štaba opštine Kosovska Mitrovica pod 179 obrađenih uzoraka najviše obolelih, 25 je evidentirano u opštini Kosovska Mitrovica, potom u Zvečanu 14, Leposaviću 12, Gračanici i Gnjilanu po osam, Zubinom Potoku i Kosovskoj Kamenici po pet novoobolelih, Štrpcu tri, dok su po dva slučaja zabeležena u opštinama Prilužje i Peć.
Inače, u Zdravstvenom centru u Kosovskoj Mitrovici hospitalizovano je 39 lica, jedan pacijent je u niškom kliničko bolničkom centru dok je u kućnoj izolaciji 367 osoba.
Preporučujemo
EPIDEMIOLOŠKA SITUACIJA U KRALjEVU: Preminula dva pacijenta u "Studenici"
12. 11. 2020. u 19:19
SUMNjA SE DA JE OVAJ ČOVEK SA ESTRADE NARUČIO NAPAD NA ČOLINU KUĆU: Bili prijatelji i saradnici (FOTO)
JEDAN pravac istrage upućuje na poznato ime sa estrade, čeka se prikupljanje svih dokaza.
03. 02. 2026. u 16:49
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)