KORONA NE POSUSTRAJE: U Šapcu trenutno 542 aktivno obolela, jedan preminuo u bolnici

U ŠAPCU su registrovana još 42 novoobolela od korona virusa, pa je tako u ovom gradu ukupno 542 aktivno obolelih - rekao gradonačelnik Šapca dr Aleksandar pajić, nakon sednice lokalnog kriznog štaba.

КОРОНА НЕ ПОСУСТРАЈЕ: У Шапцу тренутно 542 активно оболела, један преминуо у болници

Foto: N. Živanović

- U izolaciji je 531 osoba zbog kontakta sa obolelima, a na bolničkom lečenju 96 Šapčana, od kojih sedam u respiratornoj jedinici. Troje je intubirano i sa teškom kliničkom slikom, a, na žalost, još jedna osoba je preminula - saopštio je Pajić.

U Šapcu su zabeležena i četiri nova kovid pozitivna učenika i tri nastavnika. Trenutno, 11 zaposlenih u domu zdravlja i još 8 zdravstvenih radnika iz bolnice su u izolaciji.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

KNEŽEVIĆ POSLE NOVOG UDARA ZAGREBA NA CRNU GORU: Proterati ambasadora Hrvatske još danas!