MEDICINSKI RADNICI NA UDARU KORONE: U Vranju virus potvrđen i kod direktorke Zdravstvenog centra
U POSLEDNjIH mesec dana veliki broj Zdravstvenih radnika iz Vranja pozitivan je korona virus.

Foto: J.S.
Povećan obim posla i velika izloženost učinili su da ovaj broj bude potvrđen kod čak 80 zaposlenih u vranjskom zdravstvu od oktobra do današnjeg dana.
Epidemiolog vranjskog Zavoda za javno zdravlje dr Slađan Stanković kaže za "Večernje novosti" da je prema njihovoj evidenciji virus potvrđen kod 68 zdravstvenih radnika i nemedicnskog dela zaposlenih u vranjskom Zdravstvenom centru.
U Zavodu za javno zdravlje u ovom periodu registrovano je 12 obolelih zdravstvenih radnika i saradnika.
Virus je nedavno potvrđen i kod direktorke ove Zdravstvene ustanove dr Ljiljane Antić.
Preporučujemo

KORONA U ZLATIBORSKOM OKRUGU: 273 novozaraženih, od početka epidemije 7.650 slučajeva
05. 12. 2020. u 13:05

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)