DUPLO MANJE ZARAŽENIH U SVILAJNCU: Za 24 sata registrovano 9 pozitivnih na koronu

U DOMU zdravlja u Svilajncu u poslednja 24 sata registrovano je samo 9 pozitivnih na Kovid, za razliku od jučerašnjeg dana kada ih je bilo 19.

ДУПЛО МАЊЕ ЗАРАЖЕНИХ У СВИЛАЈНЦУ: За 24 сата регистровано 9 позитивних на корону

Svilajnac

Od proglašenja epidemije do danas izlečena su 304 pacijenta, u kućnoj izolaciji je 212, a na bolničkom lečenju 10 osoba. Preminulo je 18 pacijenata.

 U prijemno-trijažnoj ambulanti juče su pregledana93 Svilajnčana.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

NAJBOLJA UTAKMICA NA MUNDIJALU DO SADA! Urugvaj i Zelenortska Ostrva priredili spektakl za pamćenje!