I DALJE VELIKE BROJKE U PODUNAVSKOM OKRUGU: Troje preminulih u Palanci

PREMA podacima Zavoda za javno zdravlje u Požarevcu, u Podunavskom okrugu je od petka registrovano ukupno 285 lica kod kojih je otkriveno prisustvo novog korona virusa. Najviše novih pozitivnih je u Smederevu – 211, u Velikoj Plani 42, a u Smederevskoj Palanci 32.

И ДАЉЕ ВЕЛИКЕ БРОЈКЕ У ПОДУНАВСКОМ ОКРУГУ: Троје преминулих у Паланци

AP photo

U Opštoj bolnici „ Sveti Luka“ u Smederevu na lečenju je 175 pacijenata, petoro ih je na respiratoru.


I u OB „ Stefan Visoki“ u Smederevskoj Palanci, popunjeni su svi kapaciteti na kovid odeljenjima. Bolnica raspolaže sa 140 kovid kreveta i svi su popunjeni.


Više od sto pacijenata zahteva kiseoničku potporu, dok se petoro nalazi na mehaničkoj ventilaciji. U poslednja 24 časa tri pacijenta su preminula.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

EGIPAT NADOMAK NOKAUT FAZE: Salah režirao veliki preokret u drugom poluvremenu