DOBITNICI DECEMBARSKE NAGRADE: Skupština grada Čačka o dodeli priznanja

В. И.

09. 12. 2020. u 13:46

PRED odbornicima Skupštine grada u četvrtak će se naći predlog Komisije za obeležavanje praznika i dodelu priznanja o dobitnicima Decembarske nagrade.

ДОБИТНИЦИ ДЕЦЕМБАРСКЕ НАГРАДЕ: Скупштина града Чачка о додели признања

Foto: Arhiva

Predlog je da ovo priznanje Grada dobiju: Sportski centar “Mladost“, profesor Muzičke škole Aco Milekić i glavna sestra Opšte bolnice Čačak Marija Stojić.

Nagrada bi dobitnicima trebalo da bude uručena 18. decembra na svečanosti povodom Dana grada.

Predviđeno je da Marija Stojić primi nagradu u ime svih zdravstvenih radnika Čačka, koji su dali svoj doprinos u borbi protiv korona virusa.

Posthumno priznanje biće dodeljeno dr Vojkanu Šulubruriću koji je preminuo od posledica infekcije virusom korona.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.

30. 09. 2025. u 20:58

Komentari (0)

RENOVIRANJE SOBE uz povoljno i veoma praktično rešenje