OPET RASTE BROJ NOVOOBOLELIH U SVILAJNCU: Od juče registrovano duplo više zaraženih

U POSLEDNjA 24 sata u Domu zdravlja u Svilajncu od Kovida 19 registrovano je 15 pozitivnih od 27 testiranih, što je gotovo duplo više nego juče kada je bilo 8 pozitivnih od 36 testiranih.

ОПЕТ РАСТЕ БРОЈ НОВООБОЛЕЛИХ У СВИЛАЈНЦУ: Од јуче регистровано дупло више заражених

Foto D. Milovanović

Od proglašenja epidemije do danas izlečeno je 488 pacijenata, u kućnoj izolaciji je 206 osoba, a na bolničkom lečenju 14 Svilajnčana. Preminule su 24 osobe.

U prijemno-trijažnoj ambulanti juče je pregledano 50 pacijenata.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Otac Jovan: LJudi nisu imali dece dugo, posle molitve ovde bog ih je udostojio da dobiju potomstvo