LEPE VESTI IZ POMORAVLJA: Broj inficiranih u svakoj od šest opština manji od sto
SUDEĆI prema poslednjem izveštaju Zavoda za javno zdravlje u Ćupriji o epidemiji kovida 19 u Pomoravskom okrugu, od 22 do 24. decembra, opada broj novootkrivenih pozitivnih na virus korona.
Foto: Z. Rašić
Tako je u Jagodini potvrđeno 80 novih slučajeva, u Paraćinu 62, Ćupriji 42, Svilajncu 23, Despotovcu 21 i Rekovcu 9.
Od prethodnog izveštaja preminula je jedna osoba iz Paraćina kod koje je opaki virus ranije utvrđen, pa je ukupan broj preminulih od posledica kovida od početka epidemije u tom okrugu 205. Testirane su ukupno 23.683 osobe od kojih su 7.862 bile pozitivne, najviše u Jagodini – 2.885, a sledi Paraćin sa čak 1.000 pozitivnih manje.
Na trećem mestu je Ćuprija sa 1.561 inficiranom osobom, dok je ta cifra u Svilajncu, Rekovcu i Despotovcu značajno manja od hiljadu.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)