NOVA OPREMA ZA SPECIJALNU BOLNICU U KOVINU: Stigao ultrazvučni kolor dopler aparat
SPECIJALNA bolnica za psihijatrijske bolesti „Kovin“ dobila je vrednu opremu, zahvaljujući sredstvima Vlade APV i Pokrajinskog sekretarijata za zdravstvo.
Foto: J.J. Baljak
Dijagnostički centar je opremljen novim ultrazvučnim kolor dopler aparatom, a intenzivna nega neurološkog odeljenja sa novih osam pacijent-monitora, čija je osnovna funkcija praćenje vitalnih funkcija i parametara kod teže somatski obolelih pacijenata.
Takođe, već tradicionalno uoči novogodišnjih i božićnih praznika, princeza Katarina Karađorđević je pacijentima podelila poklon pakete i na taj način im ulepšala praznike koje provode van svojih porodica.
Preporučujemo
TRADICIONALNA NOVOGODIŠNjA AKCIJA: U Kraljevu pokloni za prve tri bebe u novoj godini
05. 01. 2021. u 11:13
APELI URODILI PLODOM: Vrnjački ugostitelji poštovali epidemiološke mere
05. 01. 2021. u 11:04
DRAMATIČNO UPOZORENjE ORBANA: Situacija je opasna, Evropa je na pragu rata
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je danas da je situacija opasna i da je Evropa na pragu rata.
15. 11. 2025. u 18:52
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (0)