BROJ HOSPITALIZOVANIH SE BLAGO POVEĆAO: Na kovid-odeljenju u Paraćinu 37 obolelih

POSLE kraćeg perioda pada broja kovid-pacijenata na hospitalizaciji u Opštoj bolnici Paraćin, danas je zabeležen blagi rast, a cifra je u odnosu na jučerašnji dan povećana za dva, tako da je na kovid-odeljenju trenutno 37 obolelih.

БРОЈ ХОСПИТАЛИЗОВАНИХ СЕ БЛАГО ПОВЕЋАО: На ковид-одељењу у Параћину 37 оболелих

Foto: Z.Rašić

U protekla 24 sata bilo je tri otpusta i šest novih prijema, a jedna muška osoba, rođena 1947. godine, preminula je.

U bolničkoj kovid-ambulanti obavljeno je 96 pregleda, a lekari upozoravaju da je poštovanje svih propisanih mera u borbi protiv kovida neophodno i dalje.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

IMPRESIVNI ENGLEZI: Gordi albion očarao sve izdanjem protiv Hrvata, trijumf nad Ganom ga vodi u nokaut fazu