CENTAR ZA KULTURU KUČEVO: Nastavljena akcija „Čep za hendikep“
U Centru za kulturu u Kučevu postavljene su kutije za prikupljanje čepova plastičnih flaša, radi učešća u humanitarnoj akciji „Čep za hendikep“.

Foto: FB
Tokom akcije, koja će biti trajnog karaktera, kutije za čepove nalazić se na glavnom i službenom ulazu Centra za kulturu. Akcija „Čep za hendikep”, u kojoj se sakupljeni čepovi predaju za reciklažu, u Srbiji se sprovodi od 2013. godine, kako bi se osobama sa hendikepom pomoglo u nabavci invalidskih kolica i neophodnih ortopedskih pomagala.
Preporučujemo

ZA LEČENjE DECE 2,75 MILIONA: Humani Požarevljani u akciji prikupili novčana sredstva
08. 01. 2021. u 00:30

LAVOVSKA BORBA MALE MILE: Dve operacije za dve godine, pomozimo joj da prohoda!
31. 12. 2020. u 20:14

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"CINIČAN - U POZITIVNOM SMISLU": Moskva o Trampovim pokušajim da okonča ratove
PRISTUP američkog predsednika Donalda Trampa u vođenju diplomatije kroz sklapanje trgovinskih dogovora "prilično je ciničan", ali u pozitivnom smislu, izjavio je u petak predstavnik Kremlja Dmitrij Peskov.
05. 09. 2025. u 19:51
Komentari (0)