POČELA VAKCINACIJA U PRIJEPOLJU: Zdravstveni radnici koji rade u kovid ambulanti prvi su primili vakcinu
VAKCINACIJA „Fajzerovim“ vakcinama počela je u Prijepolju, prvi su vakcinu primili zdravstveni radnici koji rade u kovid ambulanti.
Foto: A. Rovčanin
Doktor Adis Fazlić kaže da apsolutno veruje nauci, te da nije imao dileme da li treba da se vakciniše.
– Odlično se osećam, verujem nauci i zato se bavim ovim poslom – kazao je doktor Adis.
Vakcine koje su dostupne građanima Srbije prošle su veoma rigorozne kontrole i garantuje se njihova bezbednost i efikasnost.
U prvom talasu vakcinacije u Prijepolju biće vakcinisano 35 zdravstvenih radnika.
Preporučujemo
PRVI KRUG VAKCINACIJE: U Kraljevu počela imunizacija medicinskih radnika
09. 01. 2021. u 13:32
IMUNIZACIJA PROTIV KORONE U TRI FAZE - Đerlek: Ovo je detaljan plan kad ko prima vakcinu
09. 01. 2021. u 10:28
U NAREDNA TRI DANA: Oko 350 zaposlenih u Institutu za majku i dete primiće vakcinu
09. 01. 2021. u 10:18
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)