UKLANJAJU SNEG I POSIPAJU SO: Gradske službe čiste novosadske ulice

EKIPE novosadskog JKP „Čistoća“, od jutros su na terenu i uklanjaju sneg sa ulica i pešačkim prelazima.

УКЛАЊАЈУ СНЕГ И ПОСИПАЈУ СО: Градске службе чисте новосадске улице

Foto: Lj. P.

Lopatama sklanjaju raskvašeni sneg kod pešačkih prelaza na uglu Bulevara oslobođenja i Bulevara kralja Petra Prvog, ali i svim ostalim saobraćajnicama u gradu.  Posipaju i so, kako bi građani što bezbednije i lakše prelazili sa jedne na drugu stranu ulice.

Foto: Lj. P.

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

IMALA SAM 43 KILOGRAMA, BILA NA IVICI ANOREKSIJE: Milena Ćeranić prošla pakao - Modrice su bile svuda