U MAJDANPEKU SPREMNI ZA IMUNIZACIJU: Više od 10 odsto medicinara se prijavilo za vakcinaciju

U MAJDANPEKU još nije počela vakcinacija zdravstvenih i nemedicinskih radnika koji su se dobrovoljno prijavili da Fajzerovu vakcinu.

У МАЈДАНПЕКУ СПРЕМНИ ЗА ИМУНИЗАЦИЈУ: Више од 10 одсто медицинара се пријавило за вакцинацију

Foto SMJ

Sve pripreme su u toku, stigla su iz Instituta za javno zdravlje Srbije “ Dr Milan Jovanović Batut” dva zamrzivača, a čeka se samo isporuka vakcina.

-Za imunizaciju ovom vakcinom opredelilo se 28 zaposlenih u Domu zdravlja i Opštoj bolnici Majdanpek, što je nešto više od 10 odsto ukupno zaposlenih - rekao je dr Dragan Fudulović, direktor Doma zdravlja “Dr Veroljub Cakić” u Majdanpeku.

Inače, u ovoj opštini je tokom trećeg talasa među 610 inficiranih korona virusom bilo deset zdravstvenih radnika.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ENERGENTI I LOGISTIKA POD PRITISKOM: Kako globalna tržišta utiču na cene proizvoda