NOVE EPIDEMIOLOŠKE MERE: U Svilajncu ograničeno vrme ugostiteljskih objekata od 5 do 20 sati

VREME rada ugostiteljskih objekata ograničeno je od 5 izjutra do 20 sati, kada će moći da rade i priređivači posebnih i klasičnih igara na sreću, tržni centri, trgovinske i druge radnje koje ne prodaju prehrambenu robu, odlučio je Opštinski štab za vanredne situacije Svilajnac na današnjoj sednici.

НОВЕ ЕПИДЕМИОЛОШКЕ МЕРЕ: У Свилајнцу ограничено врме угоститељских објеката од 5 до 20 сати

Svilajnac

Štab je odlučio da apoteke, benzinske pumpe, objekti koji vrše dostavu hrane, ordinacije i laboratorije u kojima se pružaju medicinske i stomatološke usluge i veterinarske ordinacije mogu da rade neograničeno i vikendom.

Štab je zabranio i organizovani doček Srpske nove godine, a fizičko ili pravno lice koje se ogluši na ovu odluku biće prekršajno kažnjeno. Mandatnom kaznom od 5.000 dinara biće kažnjeno fizičko lice koje ne nosi zaštitnu masku.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

NBA DOBIJA NOVOG ŠAMPIONA! Vembanjama presudio Oklahomi, Tanderima nije pomogla ni MVP partija Šeja Gildžes-Aleksandera