POVRATAK UOBIČAJENOM REŽIMU: U vrnjačkom „Merkuru“ više nema kovid pacijenata
SPECIJALNA bolnica „Merkur“ u Vrnjačkoj Banji zvanično više nije u režimu kovid bolnice i od 18. januara vratiće se svojim uobičajenim aktivnostima.
Foto EPA
Poslednji kovid pacijent iz ove ustanove otpušten je još 8. januara, tako da će svi kapaciteti ponovo biti na raspolaganju ponajviše dijabetičarima koji tokom prošle godine nisu stigli na uobičajeni tretman, kao i svim gostima za lečenje, rehabilitaciju i odmor.
Kako saznajemo, u toku su pripreme za povratak uobičajenom režimu rada, a iz „Merkura“ poručuju korisnicima njihovih usluga da je rizik od kovida u ovoj ustanovi sveden na minimum.
Preporučujemo
URBANO POŠUMLjAVANjE VLASOTINCA: Nove sadnice uz podršku ministarstva
24. 06. 2026. u 14:21
PODRŠKA ŠVEDSKE EVROPSKOM PUTU SRBIJE: Ambasadorka Samelin u poseti Subotici
24. 06. 2026. u 14:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)