PRIKUPLJENO 36 JEDINICA KRVI: Nova akcija crvenog krsta u Somboru
CRVENI krst Sombora u saradnji sa Zavodom za transfuziju krvi Vojvodine danas je organizovao novu akciju dobrovoljnog davanja krvi i to u prostorijama Edukativnog centra, koji radi u sastavu ove organizacije.
Foto: J. B.
Prema rečima Biljane Klipe, sekretara CK, ovoj humanoj akciji prijavilo se 40 potencijalnih davalaca , a među njima je bilo 11 žena.
Ovom prilikom prikupljeno je 36 jedinica dragocene tečnosti.Ovo je samo jedana od niza humanitarnih akcija koje organizuje Crveni krst grada na zapadu Bačke.
Preporučujemo
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)