IMUNIZACIJA U VELIKOM GRADIŠTU: Prvog dana vakcinisana 71 osoba

PRVOG dana vakcinisanja u Domu zdravlja u Velikom Gradištu, vakcinu je primila 71 osoba.

ИМУНИЗАЦИЈА У ВЕЛИКОМ ГРАДИШТУ: Првог дана вакцинисана 71 особа

Foto: OU Veliko Gradište

Tom prilikom, punkt za vakcinaciju obišao je predsednik opštine Dragan Milić u pratnji načelnika zdravstvene zaštite odraslog stanovništva i koordinatora za vakcinaciju Nedeljka Vasića i sekretara Crvenog krsta Olivera Stojanovića.


Kako navode u Domu zdravlja, prvi dan imunizacije protekao je po planu, bez neželjenih reakcija vakcinisanih. Budući da je odaziv veoma dobar očekuje se da narednih dana bude imunizovan veći broj lica.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

IMPRESIVNI ENGLEZI: Gordi albion očarao sve izdanjem protiv Hrvata, trijumf nad Ganom ga vodi u nokaut fazu