PONOVO RADI BIOSKOP: Vranjanci poslednji film u kultnoj sali "Slobode" odgledali 1998. godine!
30. januara u okviru obeležavanja Dana grada u sali pozorišta Bora Stanković u Vranju, nakon više od dve decenije, ponovo radi bioskop, a prvi na reportoaru je film "Ime naroda" Darka Bajića.

Foto: J.S.
Od 13. februara će subotom biti prikazivani i filmovi za decu, u terminima od 11 do 13 sati, a od 16 i 18 sati najnovija filmska ostvarenja domaće i svetske kinematografije za odrasle od 16 i 18 sati.
Poslednji film u nekadašnjem kultnom Bioskopu “Sloboda” ljubitelji konematografije su odgledali 1998. godine. Izgradnja pozorišta donela je mogućnost da se nabavi i oprema za projekciju filmova.
Preporučujemo

VUČIĆ SE HITNO OGLASIO IZ AVIONA: Stigla mi je fantastična vest od Đorđe Meloni (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz aviona i rekao da mu je stigla fantastična vest iz Rima.
04. 04. 2025. u 12:49

PROGLAŠENO VANREDNO STANjE U SLOVAČKOJ: Dato uputstvo i za Srbiju,Austrija ZATVORILA 20-ak graničnih prelaza da spreči širenje slinavke i šapa
MINISTARSTVO poljoprivrede Srbije apelovalo je nedavno na sve stočare, veterinare i druge aktere u sektoru stočarstva da preduzmu sve neophodne mere kako bi sprečili potencijalni unos bolesti slinavke i šapa u Srbiju i budu maksimalno odgovorni.
08. 04. 2025. u 14:48 >> 18:42

PREGLASNI DOK VODE LjUBAV Komšije Mime Karadžića htele da sazovu savet: "Viđamo Mimu, starog vuka, kako da ne"
GLUMAC Mima Karadžić uživa već neko vreme sa četiri decenije mlađom Natašom Stanić.
08. 04. 2025. u 12:13
Komentari (0)