BEZBEDNOST DECE U PRVOM PLANU: U Zrenjaninu razgovarali o sigurnosti učesnika u saobraćaju (FOTO)
GRADONAČELNIK Zrenjanina Simo Salapura održao je sastanak sa direktorom Agencije za bezbednost saobraćaja Srbije, Duškom Pešićem i njegovim saradnicima.

Foto: Grad Zrenjanin
Razgovaralo se o dosadašnjoj saradanji između Grada Zrenjanina i Agencije za bezbednost saobraćaja Srbije uz zajedničku inicijativu da se sigurnost ljudi na ulici podigne na viši nivo.
Istovremeno, na sastanku u Gradskoj kući u Zrenjaninu, razmatrane su i aktivnosti koje su u gradu na obalama Begeja sprovedene tokom prethodne godine. Dogovarane su i nove aktivnosti koje će tek biti realizovane tokom 2021. godine i koje će za cilj imati povećanje bezbednosti u saobraćaju, posebno na putevima na teritoriji našeg grada.
Posebna pažnja biće usmerena ka edukaciji učesnika u saobraćaju, naročito dece, ali i drugih kategorija kao što su mladi, biciklisti i građani stariji od 65 godina.

Foto: Grad Zrenjanin
Preporučujemo

NOVČANE NAGRADE POVODOM SVETOG SAVE: Najboljim studentima po 20 hiljada dinara
28. 01. 2021. u 12:07

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

TRAMP ZASPAO I ZAHRKAO NA SAHRANI PAPE? U njega je ušao duh "Uspavanog Džoa" ili to baš i nije tako?
"USPAVANI Donald" na delu ili baš i ne?
27. 04. 2025. u 14:11
Komentari (0)